ING Bank Śląski zdobywa nagrody za bankowość elektroniczną

Od kilku lat ING Bank Śląski dość mocno wyróżnia się na tle innych banków w Polsce. Praktycznie, co roku zdobywa kolejne nagrody na konkursach, także międzynarodowych. Początkowo za rozwiązania informatyczne w systemie transakcyjnym i nowe oferty dla klientów. Obecnie także za rozwiązania mobilne, które tak szybko zyskują na popularności.

Aplikacja mobilna ING z nagrodą

Zdecydowanym liderem w ostatnim czasie ING Bank Śląski jest, jeżeli chodzi o aplikacje mobilne na urządzenia przenośne. Nagrody przyznawano samej aplikacji, jak i bankowości elektronicznej ING Banku Śląskiego już wielokrotnie. Kapituły konkursu nagradzały program za innowacyjność, szybkość działania i nowe rozwiązania przyjazne dla klienta.

Rosnąca popularność

zabezpieczenia internetowe banków

pexels.com

Sama aplikacja stała się bardzo popularna wśród klientów ING. Świadczą o tym setki tysięcy pobrań programu z sieci. Zarówno na telefony jak i tablety. Na praktycznie wszystkie najpopularniejsze obecnie systemy operacyjne, także bezkonkurencyjny system Android. Gdy widzę ING opinie klientów wiem, że będą zapewne nadal pozytywne po wprowadzeniu nowego systemu informatycznego. Podstawowym kanałem dostępu dla większości klientów nadal jest bankowość elektroniczna poprzez przeglądarkę. System znany jest pod nazwa ING Bank Online.

Bankowość elektroniczna w czołówce

Bank przeszedł dość istotne przemiany od początku swojej działalności. Początkowo pod nazwą Bank Śląski oferował tylko przestarzałą już bankowość oddziałową. Po przejęciu przez holenderską grupę ING zmienił nazwę na ING Bank Śląski. Poszerzył ofertę o ubezpieczenia i fundusze inwestycyjne oraz emerytalne. Stał się bankiem nie tylko operującym w śląskiej aglomeracji. Pojawiły się oddziały w całej Polsce. Zaś obecnie konkuruje z kilkoma innymi innowacyjnymi bankami w Polsce, jeżeli chodzi o jakość obsługi i nowe rozwiązania dla klientów w systemie transakcyjnym.

8.5/10 - (4 votes)

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. Monika pisze:

    Mam konto w ING od kilku lat. Direct to rachunek, który mogę polecić znajomym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 1 = 5