Darmowe pożyczki pozabankowe zrewolucjonizowały rynek

Obecnie na rynku pełno jest ofert chwilówek, dlatego standardem staje się udzielenie pierwszej darmowej pożyczki. Największa walka o klienta, odbywa się na płaszczyźnie pożyczek udzielanych online. Kartą przetargową wielu z nich jest błyskawiczne podejmowanie decyzji kredytowej i szybka dyspozycja przelewu środków. Do standardów zaczyna zaliczać się także, reklamowanie usług przy użyciu rezygnacji z opłat, przy zawarciu pierwszej umowy.

Na rynku odnotowanych jest ponad 100 firm, zajmujących się udzielaniem pożyczek pozabankowych. Większość z nich uderza do klientów, którym nie obca jest nowoczesna technologia i którzy nie mają obaw przed transakcjami finansowymi przez Internet. Konkurencja jest spora i waleczna. Reklamy najsilniejszych chwilówek są często emitowane, po to by nazwa zapadły w pamięć. Nie ma chyba osoby, która nie kojarzyłaby nazwy np. Vivus.

Koszty pożyczek krótkoterminowych

Pora przyjrzeć się temu, jak wyglądają koszty pożyczek zawieranych na krótki okres czasu. Można zauważyć, że w kwestii stawek nie wiele zmieniło się wedle ostatnich lat. Jeśli chcemy szybko uzyskać pieniądze musimy liczyć się z kosztami. Odsetki liczone z 1000 zł pożyczonego na okres 30 dni, mogą sięgać dość istotnej części kwoty pożyczki. Na szczęście popularnym trendem staje się pierwsza pożyczka za darmo. Oddasz dokładnie tyle ile wynosiła pożyczka. Atrakcyjne, prawda? Opinie o rzetelnych firmach są wśród klientów najczęściej pozytywne.

Podobieństwo pożyczkodawców

Warto zauważyć też, że pożyczkodawcy chcą upodobnić się do siebie pod względem wizualnym. Podobne hasła reklamowe, postacie występujące w nich, a nawet suwaki na stronach internetowych. Mają one na celu ułatwienie dostosowania kwoty i terminu spłaty pod klienta. Niektóre firmy jednak chcą być oryginalnie i tworzą na przykład pożyczki skierowane wyłącznie do płci pięknej. Co trzeba zrobić by wziąć darmową pożyczkę? W przypadku wielu firm nie musisz nawet wychodzić z domu. Nie będziesz też potrzebował kserokopii dokumentów ani tym podobnych.

Formalności załatwione online

Potwierdzenie danych osobowych opiera na przelewie weryfikacyjnym, który wykonasz ze swojego konta bankowego. Na to samo konto otrzymasz od pożyczkodawcy swoje pieniądze. Wiek również nie jest zbytnią przeszkodą. Jednakże, jeśli masz mniej niż 20 lat to niestety Twój wniosek zostanie automatycznie odrzucony. Pożyczki od większości firm nie otrzyma także osoba, która ukończyła 75 rok życia. Należy być prawnym obywatelem Polski. Firma tak samo jak bank, sprawdza historię kredytową swoich klientów w BIK. Zaświadczenia ani też żyranci nie są wymagani. Pieniądze pojawią się na koncie już w 15 minut. Na spłatę zobowiązania dostajesz od większości firm termin do 30 dni.

8.3/10 - (3 votes)

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. Juras pisze:

    Moim zdaniem chwilówki pozabankowe to ostateczność.
    W pierwszej kolejności trzeba sprawdzić oferty pożyczkowe w bankach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

59 − = 52