Bilety na Orange Warsaw Festival od Inteligo

Inteligo we współpracy z Orange ogłosiło niedawno kolejną promocje. Do wygrania są bilety na Orange Warsaw Festival. Wejściówki są podwójne, więc załapać się może łącznie 66 osób. Co ważne obejmują 3 dni festiwalu.
Jak widać współpraca marketingowa popularnego banku internetowego z operatorem telefonii komórkowej zacieśniła się. Obserwujemy, więc ostatnio wysyp promocji ze strony Inteligo i Orange. Konkurs nosi roboczą nazwę „Festiwal Nagród” i trwa od 5 do 25 maja.

Karnety VIP i Płyta

Doprecyzujmy jednak, iż karnety typu VIP są tylko 3. Zaś pozostałe to 30 biletów typu „Płyta”, czyli miejsca stojące, nie numerowane. Tegoroczny Orange Warsaw Festival odbędzie się w dniach 13-15 czerwca.
Jako ciekawostkę dodam, iż bilet na 3 dni według danych z strony orangewarsawfestival.pl kosztuje min. 519 zł.

Warunki konkursu

Aby wygrać jedną z wejściówek należy posiadać konto w Inteligo oraz telefon w sieci Orange.

  • Następnie doładować komórkę z konta bankowego w Inteligo jedną z podanych kwot. Sumy te to odpowiednio 25, 40, 50, 100 lub 200 zł.
  • Kolejna czynność to zgłoszenie udziału w konkursie. Aby to zrobić należy zarejestrować się na stronie festiwalnagrod.pl, czyli w konkursie „Festiwal Nagród”. Konieczna jest oczywiście akceptacja regulaminu przy rejestracji, czyli założeniu konta na stronie konkursowej.
  • Trzecia czynność to odpowiedź na pytanie podczas rejestracji. Żeby było zabawniej pytanie brzmi: „Dlaczego właśnie ja mam wygrać karnet na Orange Warsaw Festival?”.

Kto wygra?

notatki zadania praca cele papier

imagesfoto.com

Organizator podaje, że największe szanse na wygraną mają osoby, których odpowiedzi na pytanie będą „najciekawsze”. Ciekaw jestem jak będzie interpretowane kryterium „ciekawości” 😉 Brane pod uwagę będzie tylko jedno „hasło reklamowe” od jednego uczestnika.
Aby wziąć udział w konkursie trzeba być osobą pełnoletnią. Oczywiście wyłączeni są, pracownicy Banku PKO BP, Inteligo Financial Services oraz członkowie ich najbliższej rodziny. Pełny regulamin znajduje się na stronie Inteligo.

Czy warto?

Jeżeli chciałbyś znaleźć się na festiwalu i do tego doładowujesz konto w Orenge z Inteligo, jedną z wybranych kwot, to uważam, że warto spróbować. Rejestracja jest darmowa, organizatorzy w postaci banku i telekomu to duże i rzetelne firmy. Rozstrzygnięcie konkursu i opublikowanie listy zwycięzców na stronie festiwalnagrod.pl, ma się odbyć do najpóźniej 6 czerwca.

6.9/10 - (8 votes)

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. Dominika pisze:

    Jestem na tym festiwalu co roku. Przyjeżdżam aż z nad morza.
    Polecam super zabawa. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

86 − = 76